کاربر گرامی

روش استفاده از پلیر زمانه بسیار ساده است. در این صفحه تمام موارد مورد نیاز برای کار با این نرم افزار همراه با تصویر توضیح داده می شود. در صورت وجود هر گونه مشکل در کار با پلیر می توانید با پست الکترونیکی

 player (at) radiozamaneh.com

تماس بگیرید. همکاران ما در بخش فنی در صورت وجود موردی که در این صفحه بیان نشده باشد با شما تماس خواهند گرفت و در حل مشکل شما را یاری خواهند کرد.

 

با کلیک بر روی تصویر زیر نرم افزار را دانلود کنید.

 و یا با استفاده از دکمه راست موس بر روی لینک زیر و انتخاب گزینه Save Target As نرم افزار را دانلود کنید.

http://radiozamaneh.org/player/RZPlayer1.0.1.exe

در این مرحله در صورت استفاده از مرورگر اینترنت اکسپلورر با این پنجره مواجه می شوید:

 

 

با انتخاب گزینه SAVE نصب کننده نرم افزار را دانلود کنید. این فایل 1.5 مگابایت است و با استفاده از اینترنت کم سرعت این نرم افزار حداکثر در 5 تا 10 دقیقه دانلود خواهد شد.

بعد از پایان بارگذاری شما باید بر روی دسکتاپ یا مکانی که در آغاز دانلود مشخص کرده اید فایلی به صورت زیر داشته باشید. این فایل نصب کننده یا اینستالر نرم افزار است:

با کلیک بر روی این آیکون نرم افزار اجرا می شود. شما می توانید برای استفاده از این نصب کننده زبان دلخواه خود را انتخاب کنید. از نکات قابل ذکر این فایل وجود دو زبان کردی و ترکی در نرم افزار است.

 

 

 

بعد از انتخاب زبان صفحه اصلی برنامه اجرا می شود. شما در این مرحله مسیر نصب برنامه را انتخاب می کنید. فضای مورد نیاز برنامه 3.9 مگابایت است.

 

 

با انتخاب دکمه نصب، نرم افزار بر روی سیستم  نصب می شود. نصب برنامه با توجه به امکانات سخت افزاری شما از 1 تا 5 دقیقه طول خواهد کشید. در پایان این صفحه را مشاهده می کنید.

 

 

نصب نرم افزار به پایان رسیده و باید بر روی دسکتاپ آیکون پلیر زمانه را مشاهده کنید.

با کلیک بر روی آیکون نرم افزار می توانید از نرم افزار استفاده کنید. بعد از کلیک پلیر به صورت زیر باز می شود.

 

 

در تمامی اوقاتی که پلیر در حال کار است و یا اجرا شده نشانه پلیر در پایین صفحه قابل دسترسی است و با تغییر رنگ وضعیت پخش را نشان می دهد. رنگ قرمز برای اوقاتی است که نرم افزار در حال اتصال به سرور است و یا قطع است و رنگ سبز در هنگامی است که نرم افزار متصل به سرور و در حال پخش است.

 

 

 

در عین حال با استفاده از دکمه راست بر روی نشانه می توانید پلیر را کنترل کنید و یا از پلیر خارج شوید.

 

 

موارد مربوط به نرم افزار بر روی تصویر زیر توضیح داده شده است.

 

 

 

* با فشار دادن دکمه پنهان کردن برنامه، نرم افزار از نشانه پایین صفحه قابل دسترسی خواهد بود.

*  برای تغییر نوع اینترنت در هنگام شنیدن برنامه ها باید اول با فشردن دکمه مربع، stop، برنامه را متوقف کنید، نوع اینترنت را ( کم سرعت، پر سرعت ) انتخاب کنید.

* منتظر نسخه بعدی نرم افزار باشید! نسخه بعدی با قابلیت تعویض پوسته، انتخاب حالت های بیشتر برای شنیدن صدا با کیفیت بیشتر به زودی در دسترس شما خواهد بود!

در صورت وجود هر گونه ایراد، نقص و ناهماهنگی نرم افزار لطفا با نشانی پست الکترونیک

player (at) radiozamaneh.com

تماس بگیرید.

 

با تشکر از توجه شما
بخش فنی زمانه